› Zpět
  • Vánoční balíček ARCAYA - Tonic Caresse 200 ml, Cleansing Miracle 200 ml

Vánoční balíček ARCAYA - Tonic Caresse 200 ml, Cleansing Miracle 200 ml

Kód: 4
Dostupnost: Skladem
1 140 kč 899 kč
Popis produktu:

Vánoční balíček - Tonic Caresse 200 ml, Cleansing Miracle 200 ml

ARCAYA Tonic Caresse 200 ml

Tonikum pro každý typ pleti s aloe vera a ledovcovou vodou.

Tento tonizující kožní nápoj s aloe vera je stejně osvěžující jako vodopád. Korunující konec k čištění „zahání žízeň“ pokožky a zanechává ji dokonale hladkou. Láskyplná péče, po které pokožka denně touží. Zčervenání a podráždění jsou okamžitě zmírněny. Výsledkem je kůže, která se cítí lépe než kdykoli předtím – je dokonale pečlivě ošetřená, bez známky sucha. Absolutní rovnováha pro stresovanou kůži.


Použití:

Krátce protřepejte před použitím. Nalijte několik kapek na bavlněné kolečko a nanášejte na kůži a krk. Poté použijte hydratační přípravek.ARCAYA Cleansing Miracle 200 ml
Popis produktu:

Jemně pěnivý čistící gel s bylinnými výtažkypro každý typ pleti.

Jasný, čerstvý čistící gel pro každodenní rituály krásy. Rychlé a snadné použití. Tento gel bez oleje intenzivně čistí pokožku, chrání přirozenou ochrannou fólii a nechává ji jemně pórovitou a zářící. Bylinné výtažky mají vyrovnávací, osvěžující účinek a pomáhají udržovat vlhkost. Lze také použít k odstranění make-upu.


Použití:
Napěňte malé množství gelu v dlani ruky s vodou, aplikujte na kůži malými kruhovými pohyby. Poté důkladně opláchněte vodou.

Recenze
Napsat recenzi
Poznámka: Recenze podporují pouze prostý text !
    Špatný           Dobrý

Značky: Vánoční balíček ARCAYA - Tonic Caresse 200 ml, Cleansing Miracle 200 ml