• Vánoční balíček ARCAYA- N°7 Cream Imperia 100 ml, Cleansing Milk 200 ML

Vánoční balíček ARCAYA- N°7 Cream Imperia 100 ml, Cleansing Milk 200 ML

Kód: 3
Dostupnost: Skladem
2 189 kč 1 799 kč
Popis produktu:

Vánoční balíček - N°7 Cream Imperia 100 ml, Cleansing Milk 200 ML

ARCAYA: N°7 Cream Imperia 100 ml

Phyto Stem Cells Cream - Cellular Anti Ageing

24 hodinový opravný krém s fytokmenovými buňkami.

24 hodinový krém s maximálním regeneračním potenciálem a novou, delikátně jemnou krémovou formulí. Odhalte skutečnou krásu vaší pokožky! Krém Imperia nabízí zcela novou kombinaci regeneračních prvků a vysoce koncentrovaných výtažků z alpské růže. Vzhledem k tomu, že je vytvořena s bodem tání podobným teplotě pokožky, krém se v podstatě smísí s pokožkou. Tato speciální vlastnost umožňuje účinným látkám v krému proniknout do pokožky zvláště rychle, aktivuje přirozeně regenerační schopnosti pokožky a dělá péči o pokožku opravdovým potěšením. Jemné linky a vrásky jsou zvednuty zevnitř každý den. Obrys obličeje okamžitě vypadá pevnější. Bioaktivní kmenové buňky z alpské růže poskytují intenzivní ochranu a prodlužují životní cyklus buněk. Bezprostředně po aplikaci pokožka vypadá jemnější a vyzařuje mladistvou svěžest.

Použití:

Aplikujte ráno a večer po čištění a jemně masírujte do pokožky.


ARCAYA Cleansing Milk 200 ML

Jemné čistící mléko s přírodními oleji pro každý typ pleti.

Jemné a hebké čistící mléko pro denní rituály krásy. Toto krémové a jemné čistící mléko chrání přirozený ochranný film na pokožce a zanechává pocit měkkosti a zářivé svěžesti. Bílkoviny tvoří pokožku hebkou a hladkou. Všechny stopy make-upu jsou důkladně odstraněny.

Použití:

Pomocí špiček prstů naneste na pokožku obličeje, krku a dekoltu jemným kruhovým pohybem a poté opláchněte vlhkým hadříkem nebo čerstvou vodou.

Recenze
Napsat recenzi
Poznámka: Recenze podporují pouze prostý text !
    Špatný           Dobrý

Značky: Vánoční balíček ARCAYA- N°7 Cream Imperia 100 ml, Cleansing Milk 200 ML